Opis i plan nieruchomości

Nie ma co ukrywać, pośrednik posiada znaczną przewagę nad osobą zainteresowaną sprzedażą, kupnem bądź wynajmem lokalu. A mianowicie jego niezaprzeczalną zaletą jest znajomość rynku nieruchomości. Wiedza oraz doświadczenie nabyte w ciągu lat pracy pozwalają pośrednikowi na zaplanowanie szeregu działań, prowadzących do znalezienia nabywcy lub najemcy mieszkania. Na działania te składa się przede wszystkim dokładnie opracowany plan sprzedaży.


Naszym zadaniem jest nie tylko przygotowanie interesującego opisu nieruchomości, zawierającego wszystkie niezbędne informacje, a przez to atrakcyjnego dla potencjalnego nabywcy. Wiedząc, jak ważną rolę odgrywa efekt wizualny, dba też o odpowiedni dobór zdjęć, które jako dopełnienie tekstu będą eksponować największe walory nieruchomości.


A także plan nieruchomości tak aby potencjalny klient już na etapie czytania ogłoszenia był stanie określić czy m.in. układ pomieszczeń odpowiada jego oczekiwaniom. W ogłoszeniach redagwanych przez nas odnajdą Państwo zarówno, plan / rzut nieruchomości jak i wizualizacje 3d.

Wyszukiwarka

Typ transakcji

Rodzaj nieruchomości

Lokalizacja

Ulica

Numer oferty

Liczba pokoi

Liczba pomieszczeń

od do

Cena (PLN)

od do

Cena za m² (PLN)

od do

Powierzchnia m2

od do
Szukaj