Home Staging

Blisko 40 lat temu w Stanach Zjednoczonych narodziła się technika, która zmieniła obraz tamtejszego rynku nieruchomości. Od tego czasu świat już nie jest taki sam. Home staging stał się nowym sposobem sprzedaży. Bogatszym o emocje, które żądzą naszymi decyzjami. Metodą, której działania opierały się na jak najlepszym zaprezentowaniu nieruchomości. Dzięki temu zyskała ona dużą popularność i po dziś dzień stosowana jest przy sprzedaży niemal każdej nieruchomości.

Usługę przygotowania nieruchomości do sprzedaży wprowadziliśmy jako standard praktycznie od pierwszych chwil istnienia firmy. Do dziś przeprowadziliśmy ponad 1000 skutecznych sesji, przy których wykorzystaliśmy wszystkie marketingowe techniki. Cały nasz zespół został przeszkolony z zakresu home stagingu, a w jego skład wchodzą dyplomowani home stegerzy i home stagerki.

Celem stosowanej przez nas techniki jest pokazanie potencjału danej nieruchomości, jej największych atutów. Kupujący poszukują tego jedynego miejsca według kryteriów dostosowanych do swoich potrzeb, oczekiwań, przyzwyczajeń i upodobań. Dobra prezentacja to właśnie odpowiedź na te wymagania.

Każda oferta jest przygotowana wg ściśle określonych i najwyższych standardów jakości. Dzięki temu tworzymy wartość dodaną a nieruchomości tak prezentowane generują większy ruch, są szybciej zauważane przez potencjalnych klientów i w efekcie - szybciej sprzedawane.

hs1.jpg

Wyszukiwarka

Typ transakcji

Rodzaj nieruchomości

Lokalizacja

Ulica

Numer oferty

Liczba pokoi

Liczba pomieszczeń

od do

Cena (PLN)

od do

Cena za m² (PLN)

od do

Powierzchnia m2

od do
Szukaj